Hiteles kínai nyelvoktatás, kínai nyelvtanfolyamok mindenkinek - ELTE Konfuciusz Intézet, Budapest

ELTE Konfuciusz Intézet, Budapest

   1088 Budapest, Múzeum krt. 4/F., I.16.    Tel: (36)-(1)-411-6597
Ügyintézés: H-CS: 10.30-18.30; P: 10.30-16.00
                           ELTE Confucius Institute    youttube.com    Kínai enciklopédia

Oktatóink

 

Fülöp Andrea

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
fulop.andrea@konfuciusz.elte.hu


Wang Weiqi

Wang Weiqi

ELTE Konfuciusz Intézet,
Kőrösi Csoma Ált. Isk.
wang.weiqi@konfuciusz.elte.hu

2016-ban végzett a Pekingi Városi Egyetemen, jelenleg a Pekingi Idegennyelvi Egyetem hallgatója.
A 2017/2018-as tanévtől a Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskolában és az ELTE Konfuciusz Intézetben tanít.

Wang Fanfan

Wang Fanfan

Miskolcon, a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvodában tanít.

wang.fanfan@konfuciusz.elte.hu

Wu Leidun 武雷顿

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
wu.leidun@konfuciusz.elte.hu


Liu Yu

Liu Yu 刘宇

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
liu.yu@konfuciusz.elte.hu


Li Haiyan

Li Haiyan 李海燕

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
li.haiyan@konfuciusz.elte.hu


Chi Ying

Chi Ying

Tokajban, a Szerencsi SzC Tokaji Ferenc Technikum, Szakgimnázium és Gimnáziumban tanít.
chi.ying@konfuciusz.elte.hu


Liu Xiaoqi

Liu Xiaoqi

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
liu.xiaoqi@konfuciusz.elte.hu


Sun Baifang

Sun Baifang 孙百芳

Egerben, az Egri Dobó István Gimnáziumban oktat.
sun.baifang@konfuciusz.elte.hu

Mou Zehong

Mou Zehong

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
mou.zehong@konfuciusz.elte.hu


Wang Lu

Wang Lu

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
wang.lu@konfuciusz.elte.hu


Wang Guangjun

Wang Guangjun

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
wang.guangjun@konfuciusz.elte.hu


Xu Xiaokai

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
xu.xiaokai@konfuciusz.elte.hu


Xu Luxi

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
xu.luxi@konfuciusz.elte.hu


Lu Yinyin

Lu Yinyin

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
lu.yinyin@konfuciusz.elte.hu